Search

Sign in

Forgot your password?

Create new account

Heat pumps

Nově jsme do nabídky našeho e-shopu zařadily kategorii dnes velmi oblíbených tepelných čerpadel. Nyní máte možnost si vybrat z tepelných čerpadel značek Meeting a Mango energy, technologie vzduch-voda.
S příchodem nových materiálů, zateplovacích technologií, úspornějších systémů hospodaření s teplem a především nástupem nízkoenergetických staveb dnes potřebují budovy ke svému provozu mnohem méně tepla než v minulosti. Nyní jsou tepelná čerpadla mnohem menší a levnější zařízení, jež dokážou běžný dům bez problémů zásobit. Navíc se stoupajícími cenami alternativních zdrojů energie role těchto zařízení díky znatelné návratnosti investic roste. Obecně platí, že čím nižší energetické nároky na vytápění stavba má a čím jsou vytápěné prostory menší, tím je návratnost investice do finančně nákladnějších otopných soustav delší.
Tepelná čerpadla MANGO jsou moderní zařízení s kterými můžete pohodlně topit i ohřívat teplou užitkovou vodu. Díky dokonalé přeměně energie, můžete efektivně nahradit stávající tepelný zdroj jako je plynový či elektrický kotel, kotel na tuhá paliva nebo elektrické přímotopy.
Dnes je v České republice tepelným čerpadlem vybavena takřka každá desátá novostavba. 
 
8 products

Brands and parameters

Sort by

View

Goods added to cart

Goods added to cart