Search

Sign in

Forgot your password?

Create new account

Ariston brand

Počátek firmy ARISTON sahá až do roku 1930, kdy pan Merloni zakládá firmu Industrie Merloni, která se zabývá výrobou vah. V roce 1960 začíná firma s výrobou elektrických ohřívačů vody a je na trh vypuštěna značka ARISTON. Ihned se stává jedním z lídrů v otopné technice v Itálii. Po roce 1980 společnost rozšiřuje svoji činnost v odvětví vytápění a začíná s výrobou kotlů. Dceřiné společnosti jsou ve východní Evropě a Asii.
Společnost upevňuje svou pozici ve vytápění a stává se světovým lídrem v této oblasti. V letech 2001-2005 společnost rozšiřuje svoje portfolio o velice důležité společnosti v topné technice a to: Chaffoteaux, Elco, Cuenode Rendamax.
Rok 2009 společnost mění název na AristonThermo Group. Skupina je jedním ze světových lídrů v oblasti tepelné techniky, který nabízí kompletní sortiment produktů, systémů a služeb. Dnes se firma AristonThermo Group neustále rozvíjí a inovuje svoje produkty v oblasti vytápění a ohřevu vody. V České republice jsou známy především kotle s označením GENUS, GENUS EVO, CLAS B PREMIUM, GENUS PREMIUM a zásobníky teplé vody VELIS.

Goods added to cart

Goods added to cart